1
Year
Warranty
Double-click the image to zoom.
Double-tap or pinch the image to zoom.
Vivanco VVTVFMO40IN20KGSING
TV Wall Bracket
£29.99
£35.99 with delivery
Service that goes further
- Product code: 33393
- Warranty - 1 year parts and labour
| Type | TV Wall Bracket |
| Brand | Vivanco |
| Model | VVTVFMO40IN20KGSING |
| Also known as: | 33393 |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32) |
| Mounting type | Wall |
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Minimum screen size | 25.4 cm (10) |
| Product colour | Black |
1 years parts and labour. Keep a copy of your Sales Invoice as proof of purchase.
1
Year
Warranty
Compare with similar items
Customers also bought
Delivery
We do not have this item in stock at the moment. When you place your order with us, we will order this item from the manufacturer.
It generally takes 6-12 working days for the item to arrive at our warehouse.
For more details about our delivery service, visit our appliance delivery page.
*Delivery available subject to postcode.

Loading
You've added an item to your basket.