Double-click the image to zoom.
Double-tap or pinch the image to zoom.
Smeg KIT1TR103
100cm Splashback for Victoria TR103s, Black
£389
Service that goes further
- Product code: KIT1TR103
- Colour - Black
- Suitable for TR103 Victoria Cookers
Dimensions (HxWxD) (mm) - 750 x 993 x 39
| Type | 100cm Splashback for Victoria TR103s |
| Brand | Smeg |
| Model | KIT1TR103 |
| EAN: | 8017709242213 |
| Product type | Backsplash |
| Product colour | Black |
| Compatibility | TR103 Victoria |
| Width | 993 mm |
| Depth | 39 mm |
| Height | 750 mm |
| Weight | 10.2 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Compare with similar items
Customers also bought
Delivery
We do not have this item in stock at the moment. When you place your order with us, we will order this item from the manufacturer.
Order now for delivery in 7-28 days
We will contact you to arrange a delivery date.
For more details about our delivery service, visit our appliance delivery page.
*Delivery available subject to postcode.
Flexible Finance Options
Spread the cost of your new appliance with our payment options. Choose from the options below and tailor your payments to your needs.

Loading
You've added an item to your basket.