Double-click the image to zoom.
Double-tap or pinch the image to zoom.
Smeg KITP65TR41
Miscellaneous Accessory
£99
£105 with delivery
Service that goes further
- Product code: KITP65TR41
- Depth Extension Kit suitable for TR4110 Cookers
| Type | Miscellaneous Accessory |
| Brand | Smeg |
| Model | KITP65TR41 |
| EAN: | 8017709267025 |
| Product type | Depth extension kit |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Smeg TR4110 |
| Depth | 650 mm |
| Weight | 4.2 kg |
| Package weight | 4.6 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Compare with similar items
Customers also bought
Delivery
We do not have this item in stock at the moment. When you place your order with us, we will order this item from the manufacturer.
It generally takes 6-12 working days for the item to arrive at our warehouse.
For more details about our delivery service, visit our appliance delivery page.
*Delivery available subject to postcode.
Flexible Finance Options
Spread the cost of your new appliance with our payment options. Choose from the options below and tailor your payments to your needs.

Loading
You've added an item to your basket.