1
Year
Warranty
Double-click the image to zoom.
Double-tap or pinch the image to zoom.
Kamado Bono TQKJZ23
Grande Skewer (Rotisserie), Black
£189
£195 with delivery
Service that goes further
- Product code: TQKJZ23
- High-Quality Stainless Steel Rod
- Easy Installation
- Versatile Cooking Options
- Supports Up to 15kg
- Powerful 240V Motor
- Warranty - 1 year Warranty
| Type | Grande Skewer (Rotisserie) |
| Brand | Kamado Bono |
| Model | TQKJZ23 |
| EAN: | 4779039711763 |
| Type | Rotisserie |
| Product colour | Black |
| Power source type | AC |
| Width | 660 mm |
| Depth | 650 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 5.8 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
1 year warranty.Keep a copy of your Sales Invoice as proof of purchase.
1
Year
Warranty
Compare with similar items
Customers also bought
Delivery
We do not have this item in stock at the moment. When you place your order with us, we will order this item from the manufacturer.
Currently out of stock
For more details about our delivery service, visit our appliance delivery page.
*Delivery available subject to postcode.

Loading
You've added an item to your basket.