1
Year
Warranty
Double-click the image to zoom.
Double-tap or pinch the image to zoom.
Neff Z11TI15X0
Clip Rail for N50 Single and Double Ovens
£59
Service that goes further
- Product code: Z11TI15X0
- Clip Rail for N50 Single and Double Ovens
- Warranty - 1 year parts and labour
| Type | Clip Rail for N50 Single and Double Ovens |
| Brand | Neff |
| Model | Z11TI15X0 |
| EAN: | 4242004224624 |
| Type | Oven rail |
| Brand compatibility | Neff |
| Product colour | Stainless steel |
| Weight | 636 g |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 480 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 800 g |
1 year parts and labour. To activate your warranty go to www.neff-home.com/uk/service/warranty.
1
Year
Warranty
Compare with similar items
Customers also bought
Customer Reviews
Delivery
We do not have this item in stock at the moment. When you place your order with us, we will order this item from the manufacturer.
Order now for delivery in 4+ weeks
We will contact you to arrange a delivery date.
For more details about our delivery service, visit our appliance delivery page.
*Delivery available subject to postcode.
Flexible Finance Options
Spread the cost of your new appliance with our payment options. Choose from the options below and tailor your payments to your needs.

Loading
You've added an item to your basket.